Specjalizujemy się w nowoczesnych systemach grzewczych opartych na wszelkiego rodzaju Pompach Ciepła, nowoczesnych Kondensacyjnych Kotłach Gazowych i kotłach zagazowujących drewno.

Pokażemy Ci możliwości i zaproponujemy optymalne rozwiązania. Służymy  fachową i rzetelną opinią, która nie zawsze będzie zgodna z ogólnymi trendami rynkowymi i powszechnymi mitami. Naszym zdaniem każdy inwestor powinien samodzielnie i świadomie wybrać najlepsze rozwiązania, niezależnie od tego czy jest to mały dom, czy duży budynek mieszkalny, szkoła, szpital, zakład przemysłowy, itd.

 

 

Szczególnie bliskie naszemu sercu są odnawialne źródła energii, takie jak: kotły na drewno i inne rodzaje biomasy, pompy ciepła, kolektory słoneczne i instalacje fotowoltaiczne. Nie tylko wykorzystują darmową energię ze środowiska naturalnego, ale pozwalają obniżyć koszty eksploatacji praktycznie każdego budynku.

Jeśli chcesz w części lub niemal całkowicie wykorzystywać darmową energię ze środowiska, możemy zaproponować kompletne rozwiązania systemowe, które to zagwarantują – dla małego domu jednorodzinnego, po duże obiekty.

 

Spotkajmy się!


Bezpośredni kontakt może być najskuteczniejszy, bo pozwoli nam dokładnie poznać Twoje potrzeby i oczekiwania. W siedzibie naszej firmy możesz zobaczyć na własne oczy urządzenia i poznać rozwiązania jakie oferuje nowoczesna technika. Od razu możemy też odpowiedzieć na Twoje pytania i jeszcze lepiej dostosować się do Twoich oczekiwań.

 

Zapraszamy: ) Czekamy na Ciebie!